جشنواره عکس بوستان ملت

پوستر پارک 1

بوستان ملت در راستای تحقق شعار "بوستان ملت پیوندگاه محیط زیست، فرهنگ و سلامت” و حمایت از هنرمندان عکاس با همکاری کانون عکس انجمن سینمای جوانان مشهد و روزنامه شهرآرا جشنواره عکس بوستان ملت را برگزار می کند.

هیئت داوران:

عباس سیامکی، حمید سبحانی، علی حسینیان

شرایط شرکت در جشنواره:
1- تمامی عکس‌هایی که در بوستان ملت مشهد گرفته شده و دربرگیرنده تعامل و پیوند بین محیط زیست، فرهنگ و سلامت باشند، می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند.
2- محدودیتی در سال تولید عکس وجود ندارد.
3- هر عکاس می‌تواند تنها 10 عکس را از طریق سایت کانون عکس مشهد به نشانی http://www.kanoonaks.org/contest ارسال و در جشنواره ثبت نام نماید.
4- عکس‌ها می‌توانند سیاه و سفید یا رنگی ارائه شود.
5- هیچگونه محدودیتی برای نوع دوربین برای ثبت اثر وجود ندارد. (دوربین عکاسی، دوربین تلفن همراه و …) و تنها کیفیت عکس‌ها ملاک خواهد بود.
6- عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ تصویری دیگری باشند.
7- عکس‌های ارسالی باید به صورت یک فایل Jpeg که اندازه ضلع بزرگ آن حداقل 1500 پیکسل بوده و حجم فایل ارسالی از 4 مگابایت تجاوز نکند، ارسال شوند.
10- عکس‌ها می‌بایست به ترتیب زیر نامگذاری گردد: نام خانوادگی، نام و شماره ترتیب عکس ها و با حروف لاتین نوشته شود، بطور مثال:ghorbanisoheil1
11- از نظر برگزار کننده، ارسال کننده‌ مالک اثر شناخته می‌شود و هرگونه مسئولیت و پاسخگویی به پیامدهای حقوقی ناشی از آن با ارسال کننده‌ خواهد بود.
12- پس از داوری آثار اصل فایل با کیفیت بالاتر درخواست خواهد شد که در صورت عدم ارائه‌ فایل اصلی، عکس از فهرست پذیرفته شدگان نمایشگاه حذف خواهد گردید.
13- آثار برگزیده در قالب نمایشگاهی حرفه‌ای در 29 مرداد ماه سال 97 همزمان با روز جهانی عکاسی و افتتاح نگارخانه فضای باز بوستان ملت در معرض بازدید علاقه مندان قرار می‌گیرد.
14- ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این نمایشگاه و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده با برگزارکننده است.

لازم به ذکر است امکان عکاسی از بوستان ملت، به جهت شرکت در این جشنواره برای تمامی عکاسان فراهم می‌باشد.

گاه شمار:
آغاز دریافت آثار: 17 مرداد ماه 1397
مهلت ارسال اثر: ساعت 23 روز سه شنبه 23 مرداد ماه 1397
انتخاب آثار: 24 الی 26 مرداد ماه 1397
گشایش نمایشگاه: 29 مرداد ماه 1397